Adviesprijs:
{{source.from_price |
novuloKameraExpressPrice}}
{{source.fixed_list_price | novuloKameraExpressPrice}}
{{source.preorder_price | novuloKameraExpressPrice}}
Indicatieprijs*: {{source.fixed_list_price | novuloKameraExpressPrice}}
Actieprijs*:
Bedankt voor het doorgeven van uw gegevens.
Zodra het product weer op op voorraad is nemen we contact met u op.
{{serverState.parameters.error}}
{{serverState.parameters.error_1}}
Bekijk de voorraad van onze 13 winkels Affichez le stock de nos 13 magasins Verfügbarkeit in der Filiale 13 an
winkels in Gratis verzending* Gratis verzending vanaf €100 Gratis verzending vanaf €100
Combideals
Beschrijving
Zoom in en leg onderwerpen op grote afstanden vast zonder compromissen dankzij de grote 20,2 Megapixel 1 inch High-Sensitivity CMOS-sensor en 25x optische zoomlens van de Canon Powershot G3 X. De canon lens biedt een snel maximaal diafragmabereik van F/2.8-5.6 voor gebruik in verschillende omstandigheden en een 35mm equivalente brandpuntafstand van 24-600mm. Om te kunnen fotograferen vanuit bijzondere hoeken of om selfies te maken, is de Powershot G3 X uitgerust met een 3,2 inch 1.62 m-dot multi-angle kantelbaar LCD-touchscreen.
Bij het combineren van de High Sensitivity-sensor met de DIGIC 6 processor, is het Canon HS Systeem gemaakt. Dit systeem biedt uitstekende prestaties bij weinig licht tot ISO 12.800, evenals een overvloed aan mogelijkheden. Continu-opnamen met maximaal 5,9 beelden per seconde is mogelijk zonder buffer die de snelheid verlaagd en het snelle AF-systeem zal de focus vergrendelen met een snelheid van 0,14 seconde. U kunt ook zeer nauwkeurig focussen met de G3 X dankzij de 31 punten in het frame. Een ander kenmerk van dit systeem is de mogelijkheid om Full HD video op te nemen tot 60p.
Body ontwerp is van cruciaal belang als het gaat om compacte lange zoom camera's, en de G3 X heeft meerdere fysieke controlepunten. Een continue ring is beschikbaar op lens terwijl een belichtingscompensatie wijzerplaat, modusknop, front buitenlijn en controlewiel ook aanwezig zijn om aanpassingen te verrichten. Daarnaast is er een ingebouwde WiFi-connectiviteit met NFC beschikbaar voor directe verbinding met uw smartphone, tablet of CS100 Connect Station.
De Canon EVF-DC1 is een elektronische zoeker die geschikt is voor de Canon PowerShot G1 X Mark II en G3 X compact camera's. Het XGA LCD display heeft een resolutie van 2.36 megapixels en zal u de informatie geven die u nodig heeft tijdens het fotograferen. Deze elektronische zoeker is snel en eenvoudig te monteren op de hotshoe aansluiting van de camera en is tot 90 graden naar boven kantelbaar zodat u naar u eigen comfort kunt werken. Daarnaast zijn de helderheid en de dioptrie ook aan te passen. Ook is het mogelijk om in te schakelen dat de weergave op het display automatisch overschakelt naar de elektrosche zoeker op het moment dat u er doorheen kijkt.
Reviews
Algemene beoordeling
{{reviews[r._id].experience}}
Laat als eerste een review achter!
Specificaties
question | answer | property_group | explanation | product |
---|---|---|---|---|
Barcode/EAN/UPC | 4549292034615 | Algemeen | ||
Merk | Canon | Eigenschappen Tweedehands | ||
Staat | 8/10: Zeer lichte gebruikerssporen | Eigenschappen Tweedehands | Onze beoordeling geeft hoeveel gebruikerssporen op het product aanwezig zijn. Hierbij geldt: staat 10/10 = nieuw. Staat 5/10 = defect of niet volledig bruikbaar. | |
Geschikt voor | Canon | Eigenschappen Tweedehands | Voor welk merk is dit product geschikt? | |
Garantietermijn | 12 maanden | Eigenschappen Tweedehands | ||
BTW | 0% (Margeregeling) | Eigenschappen Tweedehands | ||
Draagriem | Ja | Tweedehands - Meegeleverde Accessoires | ||
Gebruikershandleiding | Ja | Tweedehands - Meegeleverde Accessoires | ||
Accu | Ja | Tweedehands - Meegeleverde Accessoires | ||
Oplader | Ja | Tweedehands - Meegeleverde Accessoires | ||
Lensdop | Ja | Tweedehands - Meegeleverde Accessoires | ||
Verpakking | Ja | Tweedehands - Meegeleverde Accessoires | ||
Zoeker | Ja | Zoeker |
Alternatieven