Fujifilm X-E4 body zilver

{{label.action_label}}
{{label.action_label}}
{{award.action_label}}
{{award.action_label}}

Niet meer leverbaar

Tijdelijk niet beschikbaar

Neem gerust contact met ons op voor alternatieven
  • Capelle a/d IJssel: {{source.available_stock_shops?serverState.parameters.in_stock_translated:serverState.parameters.out_of_stock_translated}}
  • Webshop: Niet meer leverbaar
Neem gerust contact met ons op voor alternatieven

Adviesprijs:
{{source.from_price | novuloKameraExpressPrice}}

placeholder

{{source.fixed_list_price | novuloKameraExpressPrice}}

{{source.preorder_price | novuloKameraExpressPrice}}

Indicatieprijs*: {{source.fixed_list_price | novuloKameraExpressPrice}}

Actieprijs*:

Bedankt voor het doorgeven van uw gegevens.
Zodra het product weer op voorraad is nemen we contact met u op.

{{serverState.parameters.error}}

{{serverState.parameters.error_1}}

{{m.message}}
{{m.message}}
{{m.message}}
{{key}} {{key}} - 
{{val.stock?serverState.parameters.in_stock_translated:serverState.parameters.out_of_stock_translated}}
{{key}} {{key}} - 
{{val.stock?serverState.parameters.in_stock_translated:serverState.parameters.out_of_stock_translated}}
 

Combideals

{{product.description}} + {{aggJoin(items,'description', ' + ')}}

{{product.description}} Kamera Express Photospecialist GM Foto PhotoGalerie
 
Prijs:
{{total | novuloKameraExpressPrice}}
Korting:
{{discount | novuloKameraExpressPrice}}
Actieprijs:

{{total - discount | novuloKameraExpressPrice}}

Beschrijving

Fujifilm

Fujifilm X-E4 zilver

De Fujifilm X-E4 is een zeer lichte systeemcamera, maar het formaat doet niet onder voor de technische eigenschappen: foto’s in 26,1 megapixel, scherpstellen binnen 0,02 seconde met gezicht- en oogdetectie, optimale beeldkwaliteit in de donkerste lichtomstandigheden en videomogelijkheden als slowmotions en Full HD.

Ongekende beeldkwaliteit

De X-E4 is uitgerust met de 26.1 megapixel X-Trans CMOS 4 sensor met fasedetectiepunten en de X-Processor 4 waardoor je een autofocussnelheid hebt van maar liefst 0,02 seconde. Je hoeft dus geen enkel shot te missen.
Het autofocus systeem van de X-E4 is uiterst nauwkeurig. Zo heb je de beschikking over gezichts- en oogdetectie en zelfs bij weinig licht kun je goed scherpstellen.

Fujifilm’s filmsimulaties

In de X-E4 zijn de bekende filmsimulaties van Fujifilm te vinden. In dit geval zijn het er 18, onder andere ‘Velvia’ en ‘Eterna Bleach pass’. Met deze filmsimulaties kun je verschillende stijlen voor je foto’s kiezen, die passen bij het onderwerp dat je vastlegt. Op het LCD-scherm kun je zien wat het effect voor de foto doet.

Eenvoudige bediening

De camera heeft een eenvoudige bediening. Dit mede dankzij het kantel- en draaibare LCD-scherm waardoor je vanuit hoge en lage hoeken kan fotograferen en zelfs selfies en vlogs kan maken.
Op de bovenkant van de camera bevindt zich het sluitertijdwiel, zodat je de sluitertijd gemakkelijk kan instellen zonder dat de camera eerst aan hoeft. Op het sluitertijdwiel bevindt zich nu ook de stand Programma (P), waardoor de camera automatisch de optimale combinatie van sluitertijd en diafragma kiest in de omgeving waar je fotografeert.

Het functiewiel dat bij de X-E3 aan de achterkant zit, is naar de voorkant verplaatst. Dit zorgt ervoor dat je nu meer ruimte hebt om je duim te laten rusten. Zo heb je meer comfort als je de camera vasthoudt en profiteer je van een gestroomlijnde bediening.

Compact en lichte behuizing

De Fujifilm X-E4 is eenvoudig mee te nemen dankzij zijn compacte formaat van 12,13 x 7,29 x 3,27 centimeter en lichte gewicht van 364 gram. De camera heeft gestroomlijnde randen met platte handgrepen voor een klassiek ontwerp.

Optionele accessoires

Uiteraard zijn er voor de X-E4 optionele accessoires beschikbaar die het fotograferen wat makkelijker maken: De leather case, de metal handgrip, en de metal thumb-resting grip. De leather case zorgt voor een goede bescherming van de onderkant van de camera, terwijl je nog steeds gemakkelijk de accu kan verwisselen. Met de metal handgrip kun je de camera comfortabeler vasthoudt. Ook hier kun je eenvoudig de accu en de SD-kaart vervangen. De metal thumb-resting grip is te bevestigen aan de bovenkant van de camera en biedt steun voor de duim. Zo heb je een stevige grip, zelfs als je met één hand de camera bedient. Dit zorgt voor comfort tijdens het fotograferen terwijl je nog steeds de draaiknoppen kan gebruiken.

Kenmerken van de Fujifilm X-E4

  • Zeer lichte camera
  • 26.1 megapixels
  • X-Trans CMOS-sensor
  • X-Processor 4
  • Filmen in 4K en Full HD
  • ISO van 160 tot 12800 (uit te breiden tot 51200)
  • Autofocussnelheid van 0,02 seconde
  • Gezicht- en oogdetectie
  • Scherpstellen in donkere situaties; tot -7.0EV
  • Beschikt over 18 filmsimulaties
  • Kantel- en draaibaar LCD-scherm
  • Eenvoudige bediening
  • Afmetingen van 12,13 x 7,29 x 3,27 centimeter
  • Gewicht van 364 gram

Inhoud van de verpakking

  • Fujifilm X-E4 body zilver
  • Fujifilm NP-W126S accu
  • USB-C kabel
  • Koptelefoon adapter
  • Bodydop
  • Handleiding
 

Reviews

 

{{r.reviewed_by}}

{{r.review_date | date: 'dd.MM.yyyy'}}
 

{{reviews[r._id].short}}

{{reviews[r._id].experience}}



Laat als eerste een review achter!

Review schrijven

Acties

 

Specificaties

questionanswerproperty_groupexplanationproduct_id
Type accu/batterijNP-W126S Li-ionAccu & Voeding
Capaciteit van de accu/batterij460 foto'sAccu & Voeding
Stof- & spatwaterdichtNeeAlgemeen
Garantieperiode2 jaarAlgemeen
BeeldstabilisatorNeeAlgemeen
Model systeemcameraFujifilm X-E4Algemeen
Beeldschermdiagonaal (inch)3.0Beeldscherm
Kantelbaar schermJaBeeldscherm
TouchscreenJaBeeldscherm
Type beeldschermKantel- en draaibaarBeeldscherm
Belichtingscorrectie3 stopsBelichting
Auto Exposure (AE) lockJaBelichting
Opnameprogramma'sAuto / Custom / Color temperature selection / PresetBelichting
WiFiJaConnectiviteit
BluetoothJaConnectiviteit
Snelste flits sync-snelheid1/32000Flitser
Flitsschoen aanwezigJaFlitser
Flitsschoen type (hot/cold)HotshoeFlitser
Tweede gordijnJaFlitser
Megapixels26.1Fotokwaliteit
Ondersteunde beeldverhoudingen4:3 / 3:2 / 16:9 / 1:1Fotokwaliteit
Ondersteunde beeldformatenDCF / JPEG / RAW / TIFFFotokwaliteit
AfbeeldingsprocessorX-Processor 4Fotokwaliteit
RAWJaFotokwaliteit
BestandsindelingJPEG & RAWFotokwaliteit
Geheugenslots1Geheugen
Ondersteunde max. capaciteit (GB)32.00Geheugen
Alleen BodyJaLens & Zoom
Naam sensorX-Trans CMOS 4Sensor
ISO gevoeligheid (min)160Sensor
ISO gevoeligheid (max)12,800Sensor
Type sensorAPS-CSensor
HDMI uitgangJaVideo
HDMI-connector typeMicro connector (Type D)Video
4K videoJaVideo
Full HD videoJaVideo
Maximale bitrate200Video
Constante focus trackingJaVideo
FPS in 4K30Video
FPS in Full HD60Video
Video resolutie4K UHDVideo resolutie
 

Alternatieven