Adviesprijs:
{{source.from_price |
novuloKameraExpressPrice}}
{{source.fixed_list_price | novuloKameraExpressPrice}}
{{source.preorder_price | novuloKameraExpressPrice}}
Indicatieprijs*: {{source.fixed_list_price | novuloKameraExpressPrice}}
Actieprijs*:
Bedankt voor het doorgeven van uw gegevens.
Zodra het product weer op op voorraad is nemen we contact met u op.
{{serverState.parameters.error}}
{{serverState.parameters.error_1}}
Bekijk de voorraad van onze 13 winkels Affichez le stock de nos 13 magasins Verfügbarkeit in der Filiale 13 an
winkels in Gratis verzending* Gratis verzending vanaf €100 Gratis verzending vanaf €100
Combideals
Beschrijving
De Nikon Z 800mm f/6.3 VR S is een S-Line-objectief met een krachtige beeldreproductie die een schitterende resolutie biedt. Dit alles terwijl uitlopende kleuren zorgvuldig worden verminderd. Nikon heeft in dit Nikkor-Z model voor de eerste keer een PF-lens (Phase Fresnel) gebruikt. Hierdoor krijgt het superteleobjectief een verrassend compacte en lichte body. Gecombineerd met zijn krachtige beeldreproductie, kleurrealisatie en resolutie is dit objectief perfect voor de gevorderde amateurs tot professionele fotografen.
Phase Fresnel herken je misschien van een tweetal Nikon F objectieven, namelijk de 300mm F/4 PF en 500mm F/5.6 PF objectieven. De Phase Fresnel lens maakt een objectief zeer handzaam, draagbaar en toch haarscherp. Nikon blijft streven naar een nieuwe dimensie in optische kwaliteit. De S-line is dan ook een klasse Nikkor Z objectief met een uitstekende optische kwaliteit. Zij voldoen aan Nikons hoge standaarden voor ontwerpprincipes en kwaliteitscontrole.
Met de brandpuntafstand van 800mm kom je heel dichtbij verre onderwerpen. Het bereik kun je zelfs vergroten naar 1120 of 1600mm met een Z Teleconverter TC-1.4 of TC-2.0.
De gewichtsverdeling is ideaal, het zwaartepunt van die objectief ligt namelijk dichter bij de camerabody waardoor je gemakkelijker kunt pannen en vloeiend kunt stoppen. Beeldschaduwen en lichtvlekken worden aanzienlijk verminderd een combinatie van het speciaal gevormde PF-lenselement en Nikon's Nano Crystal coat. Nikon's ED- en SR-glas gaat chromatische aberratie tegen. De AF is snel, nauwkeurig en fluisterstil. Ondersteund jouw Nikon Systeemcamera Synchro VR? Dan kun je een vibratiereductie van maximaal 5,5 stops krijgen. Met de intens stabiele diafragmaregeling maak je opnamen met natuurlijke verschuivingen in helderheid. Variaties in de brandpuntsafstanden worden onderdrukt, hiermee verplaatst je eenvoudig en soepel de scherpstelling met behoud van de kadrering.
Bedien alle belangrijke functies zonder je oog van de zoeker te halen. Wijs eenvoudig de functies toe aan de L-Fn knoppen en de geluidsloze instelring. Daarnaast kun je ook nog scherpstelafstanden opslaan met de knop voor het opslaan van geheugen. Hiermee mis jij geen moment. Moeilijke lichtomstandigheden? Met de ingebouwde filtersleuf plaats en verwijder je heel snel filters. De bijgeleverde zonnekap heeft zelfs een schuifje waardoor je de zonnekap met één hand kunt verwijderen. Tot slot schrikt slecht weer dit objectief niet af, met speciale afdichtingen rond alle bewegende delen wordt stof en vocht buiten gehouden. Een rubberen pakking op de objectiefvatting beschermt zowel objectief als camera. Nikon's fluorcoat beschermt het voorste element en zorgt ervoor dat je het oppervlak gemakkelijk kunt schoonmaken.
Reviews
Algemene beoordeling
{{reviews[r._id].experience}}
Laat als eerste een review achter!
Specificaties
question | answer | property_group | explanation | product |
---|---|---|---|---|
Beeldstabilisator | Ja | Algemeen | ||
Minimale brandpuntafstand (mm) | 800.0 | Brandpunt | ||
Maximale brandpuntafstand (mm) | 800.0 | Brandpunt | ||
Maximaal diafragma (f) | 6.3 | Diafragma | ||
Minimaal diafragma (f) | 32 | Diafragma | ||
Max. beeldhoek (graden) | 3.0 | Lens & Zoom | ||
Lensstructuur (elementen/groepen) | 22-14 | Lenssysteem | ||
Overige speciale lenselementen | 3 ED-elementen, 1 SR-element, 1 PF-element | Lenssysteem | ||
Coatings | Nano Crystal Coat en een voorste lenselement met fluorcoat | Lenssysteem | ||
Kortste scherpstelafstand | 5.00 | Scherpstelling | ||
Handmatig scherpstellen | Ja | Scherpstelling | ||
Automatisch scherpstellen | Ja | Scherpstelling | ||
Interne scherpstelling | Intern scherpstelsysteem | Scherpstelling | ||
Stille scherpstelling tijdens filmen | Ja | Scherpstelling | ||
Lensvatting | Nikon Z | Technische details | ||
Stof- & spatwaterdicht | Ja | Technische details | ||
Type zonnekap | HB-104 | Technische details | ||
Geschikt voor fullframe | Ja | Technische details | Is het objectief geschikt voor gebruik op een camera met een fullframe sensor? | |
Aantal stops correctie (stabilisator) | 5.5 | Zoom & Stabilisatie |
Alternatieven