Adviesprijs:
{{source.from_price |
novuloKameraExpressPrice}}
{{source.fixed_list_price | novuloKameraExpressPrice}}
{{source.preorder_price | novuloKameraExpressPrice}}
Indicatieprijs*: {{source.fixed_list_price | novuloKameraExpressPrice}}
Actieprijs*:
Bedankt voor het doorgeven van uw gegevens.
Zodra het product weer op op voorraad is nemen we contact met u op.
{{serverState.parameters.error}}
{{serverState.parameters.error_1}}
Bekijk de voorraad van onze 13 winkels Affichez le stock de nos 13 magasins Verfügbarkeit in der Filiale 13 an
winkels in Gratis verzending* Gratis verzending vanaf €100 Gratis verzending vanaf €100
Combideals
Beschrijving
De Nikon D3500 is een compacte instap spiegelreflexcamera die dankzij de combinatie van topkwaliteit en voortreffelijke prestaties de perfecte toegang tot de wereld van fotografie biedt. Deze opvolger van de Nikon D3400 heeft een grote DX-formaat sensor van 24.2 megapixel en door het grote ISO-bereik van 100-25.600 maakt altijd foto's met veel detail en Full HD video's, zelfs in situaties met weinig licht. De D3500 heeft een nieuw ergonomisch ontwerp met een diepe grip en knoppen die ruim naast elkaar zijn geplaatst, waardoor de camera comfortabel in de hand ligt en u hem eenvoudig kunt bedienen. De populaire Hulpstand van Nikon laat u zien hoe instellingen kunnen worden aangepast om uw foto's en video's de gewenste stijl te geven. De haarscherpe autofocus houdt uw onderwerp perfect scherp en door de hoge snelheid bij continuopnamen kunt u maar liefst vijf beelden per seconde maken. Uw gemaakte foto's en video's kunt u via de app SnapBridge voor iOS en Android gemakkelijk overzetten naar uw smartphone of tablet en delen met uw vrienden en familie. Bovendien kunt u door de lange gebruiksduur van de accu zonder onderbreking blijven fotograferen en hoeft u zich geen zorgen te maken om de mooiste momenten te missen.
Met een handig zoombereik van groothoek tot normaal en een compacte constructie is de Nikon AF-P 18-55mm F/3.5-5.6G VR een uitstekend objectief om overal mee naartoe te nemen. Het objectief stelt snel scherp en is ideaal voor het maken van video-opnamen, zodat u met gemak allerlei onderwerpen vastlegt, van spontane portretten tot sportieve gezinsuitjes en HD-films vol actie.
De Nikon AF-P 70-300mm VR is een zeer licht gestabiliseerd telezoomobjectief uitgevoerd met Nikon's nieuwe, uiterst stille AF-P-stappenmotor, waardoor hij naast het vastleggen van foto's ook ideaal is voor het maken van video's. Leg onderwerpen op grote afstand haarscherp vast met deze zoomlens met 300mm zoom. Ontworpen voor de DX serie vertaalt zich dit naar een fullframe equivalent van een 105-450mm lens. De VR functie (Vibration Reduction) zorgt ervoor dat u altijd haarscherpe beelden vastlegt, ook als u ver ingezoomd bent. Ook de draagbaarheid van het 70-300mm objectief is aanzienlijk verbeterd: dankzij de compacte constructie kan hij gemakkelijk worden meegenomen. Daarnaast is het erg handig dat er een beveiliging op zit om te voorkomen dat er per ongeluk wijzigingen aan de instellingen gedaan kunnen worden.
Reviews
Algemene beoordeling
{{reviews[r._id].experience}}
Laat als eerste een review achter!
Specificaties
question | answer | property_group | explanation | product |
---|---|---|---|---|
Type accu/batterij | EN-EL14a | Accu & Voeding | ||
Stroomvoorziening via USB | Ja | Accu & Voeding | ||
Stof- & spatwaterdicht | Nee | Algemeen | ||
Beeldstabilisator | Nee | Algemeen | ||
Zelfontspanner | 2, 5, 10, 20 seconde | Algemeen | ||
Model spiegelreflexcamera | Nikon D3500 | Algemeen | ||
Beeldschermdiagonaal (inch) | 3.0 | Beeldscherm | ||
Resolutie | 921,000.00 | Beeldscherm | ||
Kantelbaar scherm | Nee | Beeldscherm | ||
Touchscreen | Nee | Beeldscherm | ||
Type beeldscherm | Vast | Beeldscherm | ||
Belichtingscorrectie | -5 tot +5 LW in stappen van 1/3 LW | Belichting | ||
Lichtmeting | Matrix, 3D-kleurenmatrix II, centrumgericht, spot | Belichting | ||
Witbalans programma's | Automatisch, gloeilamplicht, tl-licht (7 soorten), direct zonlicht, flitslicht, bewolkt, schaduw, handmatige voorinstelling; alle met fijnafstelling, behalve handmatige voorinstelling | Belichting | ||
WiFi | Nee | Connectiviteit | ||
Bluetooth | Ja | Connectiviteit | ||
Snelste flits sync-snelheid | 1/200s | Flitser | ||
Ingebouwde flitser | Ja | Flitser | ||
Flits belichtingsscorrectie stappen | -3 tot +1 LW in stappen van 1/3 LW | Flitser | ||
Flitsschoen aanwezig | Ja | Flitser | ||
Flitsschoen type (hot/cold) | Hot | Flitser | ||
Megapixels | 24.2 | Fotokwaliteit | ||
Ondersteunde fotoresolutie(s) | 6000 x 4000, 4496 x 3000, 2992 x 2000 | Fotokwaliteit | ||
Ondersteunde beeldformaten | JPEG, RAW, RAW+JPEG | Fotokwaliteit | ||
RAW | Ja | Fotokwaliteit | ||
Bestandsindeling | JPEG & RAW | Fotokwaliteit | ||
Geheugenslots | 1 | Geheugen | ||
Minimale scherpstelafstand | 25 | Lens | ||
Maximaal diafragma | 3.50 | Lens | ||
Minimaal diafragma | 22.00 | Lens | ||
Minimale brandpuntsafstand | 18 | Lens | ||
Maximale brandpuntsafstand | 55 | Lens | ||
Filtermaat | 55 | Lens | ||
Inclusief objectief | Ja | Lens & Zoom | ||
Alléén Body | Nee | Lens & Zoom | ||
Beeldscherm type weg | TFT LCD | Overig | ||
Aantal scherpstelpunten | 11 | Scherpstellen | ||
AF Lock | Ja | Scherpstellen | ||
Type sensor | APS-C | Sensor | ||
Lensvatting | Nikon F (DX) | Technische details | ||
HDMI uitgang | Ja | Video | ||
HDMI-connector type | Type C | Video | ||
Ondersteunde video-modi (1080p etc.) | 1080p, 720p | Video | ||
4K video | Nee | Video | ||
Full HD video | Ja | Video | ||
FPS in Full HD | 60 | Video | ||
FPS in HD | 60 | Video | ||
Video resolutie | Full HD | Video resolutie |
Alternatieven